BamBamki Online  Video

BamBamki online to zajęcia gordonowskie dla niemowląt i małych dzieci!

Chcesz, aby Twoje dziecko bawiąc się i śpiewając uczyło się nowych umiejętności i rozwijało swoje uzdolnienia muzyczne? 

Dołącz i śpiewaj z razem z nami do swojego dziecka!

ZAPRASZAMY NA BAMBAMKI ONLINE VIDEO!

BAMBAMKI ONLINE VIDEO

Jak się do nich przygotować?

W tym filmie powiem Ci w jaki sposób przygotować się do zajęć online w domu, aby przyniosły Wam radość i oczekiwane efekty.  Zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia filmu! Dowiesz się z niego również  jak pracuje nasz mózg, gdy śpiewamy i dlaczego głos jest tak interesujący dla niemowląt i małych dzieci. Koniecznie obejrzyj film przed przystąpieniem do zajęć!

Na dole strony możesz również pobrac bezpłatny Poradnik dla rodziców "Jak muzykować z dzieckiem w domu na zajęciach online. "


BAMBAMKI ONLINE VIDEO #1. 

Na te BamBamki online przygotujcie wczesniej lekkie chustki i wstążeczki na kółeczkach. Przyda się także  duża chusta, w której dziecko może się ukryć oraz sznur lub guma do przeciągania i przeskakiwania. Na tych zajęciach odwiedzi nas Kotek i Pszczółki, a właściwie - Bąki. Oprócz śpiewania, będziemy skakać, przeciągać linę i bujać się w pulsie muzyki. A na końcu pohuśtamy się troszeczkę 

i posłuchamy jak brzmi flet prostyi ukulele :)

BAMBAMKI ONLINE VIDEO #2. 

To wyjatkowe dla nas BamBamki - nasze pierwsze zajęcia online :) Przygotujcie na nie lekkie chustki, woreczki lub coś, co może je imitować, np. zwinięte skarpetki :). Przyda się również gruby sznur lub guma do przeciągania.  Na koniec zajęć odwiedzą nas misie, a potem będziemy je usypiać. Oczywiście nasze propozycje są tylko pomysłem. Możecie muzykować jak lubicie :)

BAMBAMKI ONLINE VIDEO #3. 

Na te BamBamki przygotujcie lekkie chustki, woreczki lub coś, co może je imitować, np. zwinięte skarpetki :) i wstążeczki na kółeczkach lub coś, co ładnie "fruwa"... . Przyda się również gruby sznur lub guma do przeciągania, którą będziemy również przeskakiwać! Na zajęciach będą latały koło nas różne owady, a na koniec posłuchamy brzmienia dzwonków i ksylofonu altowego i będzie można pograć na instrumentach perkusyjnych. Jeśli nie macie ich w domu, możecie  spróbować zrobić je sami wsypując do małych plastikowych pojemniczków ryż lub kaszę :)

BAMBAMKI ONLINE VIDEO #4. 

Są takie pomoce, które dzieci uwielbiają: lekkie chusteczki i woreczki, z którymi można spiewać: "Nie ma, nie ma, nie ma... JEST!"  Podczas tych BamBamkek również się nam przydadzą :) A do tego  oczywiście jeszcze wstążeczki! Na tych zajęciach porytmizujemy sobie "Lata pszczoła...", a na koniec będzie prawdziwy rarytas - dzieci usłyszą i zobaczą  prawdziwe piękne skrzypce. Zapraszamy do wspólnego muzykowania! 

BAMBAMKI ONLINE NEW! #1. 

Na te BamBamki online będziecie potrzebować lekkich chusteczek, woreczków i wstążeczek na kółkach. Dzisiaj odwiedzą nas Misie, a znaną wyliczankę usłyszycie w wykonaniu Żabki i Biedronki. Pod koniec będzie można pobrykać lub pograć na instrumentach, które macie w domu. My będziemy śpiewać i grać na ksylofonie sopranowym i kazoo :) Wiecie co to jest kazoo???

BAMBAMKI ONLINE NEW! #2. 

Witajcie! Do dzisiejszych BamBamek przydadzą się nasze podstawowe pomoce, czyli: lekkie piłeczki, chustki, woreczki i wstążeczki na kółeczkach. Na zajęciach towarzyszyć nam będą Żabka i Smok, z którymi poskaczemy i potańczymy.  A pod koniec zajęć Gosia i Ola zagrają aż na trzech różnych instrumentach: ukulele, kazoo oraz ciepło i subtelnie brzmiącej kalimbie. A wiecie, że do dźwięków kalimby bardzo pasują bańki? Miejcie je przygotowane! :) Życzymy Wam wspaniałej muzycznej zabawy!

BAMBAMKI ONLINE NEW! #3.

Cześć! Do tych BamBamek warto mieć przygotowane

miekkie piłeczki, kółeczka ze wstążeczkami, małe woreczki, lekkie chustki, no i MISIE :). Na zajęciach pogalopuje z nami Konik, pomiauczy Kotek, a Kurka, Biedronka i Żabka spotkają się na łące. Pośpiewamy w różnych skalach i porytmizujemy w różnorodnych taktach! A na koniec przydadzą się bańki i będą aż 4 instrumenty i ich ciekawe barwy: ukulele, dzwonki, skrzypce i gitara! Miłego rodzinnego muzykowania!

 

BAMBAMKI ONLINE NEW! #4. 

Witajcie :) Dzisiaj przyszykujcie wstążeczki na kółeczkach i chustki, które zamienią się w kołyskę :) Przyda się również lina/guma do przeciągania i przeskakiwania oraz miękkie piłki. Na dzisiejszych zajęciach sporo pomruczą Kotki, a rytmizować, śpiewać i skakać będzie także Żabka, Owieczka i Mucha. Na koniec będziecie mogli pokołysać się i pobrykać. Usłyszycie również jak brzmi flet prosty, dzwonki i ukulele. Pamiętajcie, że pomoce możecie dobierać sobie jak lubicie :) Ważne, aby się ruszać, oddychać i słuchać. Dobrego muzykowania! <3

BAMBAMKI ONLINE NEW! #5. 

Witajcie na BamBamkach online! Dzisiaj będą nam bzyczeć muchy koło ucha i pszczoły koło czoła! Jak zawsze, przydadzą się woreczki, piłeczki i lekkie chusteczki. Potem z wstążeczkami zatańczymy i wytupiemy szybkiego oberka oraz posłuchamy ciekawej rytmicznej rozmowy Żaby i Muchy :). Jeśli macie dużą chustę lub prześcieradło, za którym można się chować, to też je przygotujcie. A na koniec usłyszycie instrumenty! Jakie? Sami zobaczycie :). Wtedy można tańczyć z Mamą lub Tatą albo bujać się i patrzeć jak fruwają piórka lub bańki. Miłego słuchanka i śpiewanka!

MISIOWE BAMBAMKI

Ach! Dzisiaj nareszcie Misiowe BamBamki! Lubicie misie? Bo my baaaardzo! Dlatego dzisiaj będziemy razem z nimi śpiewać, rytmizować i muzycznie się bawić Na misiowe zajęcia przydadzą się (oprócz misiów ) kierownice domowej roboty, np. papierowe talerzyki, wstążeczki na kółeczkach lub coś co będzie pięknie fruwać, hamak dla misia/misiów zrobiony z chusteczki lub małego kocyka, podusia, bo misie trzeba na czymś ułożyć, gdy się zmęczą zabawą. Oczywiście, jeśli dziecko jest malutkie to samo może być misiem w ramionach mamy albo taty. Rodzice dostosują swoje ruchy wieku i możliwości maleństwa, bo nasze misie na zajęciach czasem bardzo intensywnie się bawią ;-). To co? Misie SŁUCHAJĄ, BUJAJĄ SIĘ, ŚPIEWAJĄ, a my RAZEM z nimi Bawcie się dobrze!

Dziękujemy, że jesteście z nami !

Kliknij aby pobrać  bonusowy e-book:

bezpłatny poradnik

dla

rodziców

aby jeszcze lepiej skorzystać 

z BamBamek online!


© 2021 BamBamki. All rights Reserved | BamBamki.pl